Fotogalerie


Galerie nemá hlavní fotkuŠKOLNÍ ROK 2015-2016
ZÁVĚREČNÁ KOČIČÍ DISKOTÉKA.
DNE 16.6.2015 se uskutečnila Mezinárodní konference Sdružení chovatelů Koťat a Kocourů s výstavou a s ukázkami jejich výcviku. Cílem bylo ukázat obratné, veselé a šťastné kočičky. Všechny naše čistokrevné kočičky byly přes prázdniny předány do domácí péče!! Na podzim se těšíme s nimi v našich útulcích opět na shledanou!! KOŤATA A KOCOUŘI ZLÍN.
BAMBIFEST 2015
DNE 22.5.2015, NÁMĚSTÍ MÍRU. SEVERNÍ VÍTR BYL KRUTÝ, ALE VELKÉ PODĚKOVÁNÍ VŠEM ZA ÚČAST!!
X.KOCOUŘÍ OLYMPIÁDA.
DNE 21.5.2015. Co říct - snad doufat, že jsme v chlapcích probudili rytířské ctnosti a mužství pro další léta!!!
Náhledové hodiny v kurzech KVĚTEN
KVĚTEN - PRŮBĚŽNĚ - 2015
MEZINÁRODNÍ PŘEHLÍDKA POHYBOVÝCH SKLADEB OTROKOVICE
DNE 17.5.2015
JARNÍ DISKOTÉKA S VČELKOU MÁJOU
DNE 22.4.2015 IH MOSKVA. VELMI VESELE JSME S DĚTMI PROBUDILI BROUČKY, ZVÍŘÁTKA, KVĚTINY.. A TAKÉ VÍLY, TANEČNICE I UKLIDOVÉ VÁŠNĚ! AŤ ŽIJE JARO!!!
Okresní přehlídka pódiových skladeb 2015
Dne 12.4.2015, hala Euronicz, druhé místo. Skladba Nová doba aneb Babičko, nauč mě charleston poukazuje na stinné stránky dnešní počítačové doby...
VELIKONOCE S MICHALEM NESVADBOU.
NC ČEPKOV - 4.4.2015
Taneční soutěž Tancer Cup 2015, dne 7.3.2015
Skupina Cat obsadila krásné 3.místo. Blahopřejeme!!!
Měsíc únor - výuka K+K
Orientální princezny s lektorkou Maruškou ( základní pohybová výchova) a u Kocourů cesta za dinosaury..... šmoulinky - základy lidového tance.
VÁNOCE S HVĚZDIČKOU, IH MOSKVA 18.12.2014.
Hvězdička má dětem přinést v novém roce nejen zdraví,štěstí a světlo, ale i jako reflexní předmět na oděvu ochranu ve tmě v silničním provozu. Krásné dny sváteční!! K+K
KOCOUŘI - MŃAURALLY - 20.-21.11.2014
Bez zranění a havárií proběhla letos automobilová soutěž v naší tělocvičně. Osobní prožitek dětí je nejdůležitější pro jejich další rozvoj : jak ke sportu, tak i ke hře. DO VÝUKY BYLY ZAČLENĚNY PRVKY Z ROZUMOVÉ, BRANNÉ A DOPRAVNÍ VÝCHOVY.
NĚCO Z LETOŠNÍ VÝUKY..
TANEC S BARIE VÍLOU A PONÍKY, ŠMOULINKY..
Galerie nemá hlavní fotkuŠKOLNÍ ROK 2014-15
ZOO LEŠNÁ - MÁME RÁDI ZVÍŘATA.
Mnohaleté (14 let) sponzorování tygra ussurijského. Červen 2014.
ZÁVĚREČNÁ AKADEMIE - NA OKNĚ SEDĚLA KOČKA (A VENKU ŠTĚKAL PES)..
Už v předminulém století řekla babička B.Němcové, ..že není člověk ten, aby se zachoval lidem všem…My jsme se letos i přesto snažili. Snažili jsme v rámci našich pohybových úkolů ponechat dětem jejich svět, jejich prožívání a potřeby, protože není vhodné je předčasně z něho vyhánět…K dospělosti vždy dítě dojde. Práce s dětmi je složitá záležitost, zvlášť pokud jsou z jiných prostředí. Našim úkolem bylo seznámit děti z různými typy tanců a sportů tak, aby si – podle nejnovějších poznatků – okolo sedmi let byly schopny samy vybrat, co se mu líbí. V této době už děti dozrávají nejen tělesně, ale i duševně. Dětství je období hledání, dětem je pohyb vlastní - mají nacházet mnoho podnětů, předchází se tím vyhoření v pubertě. V akademii byly předvedeny dětmi různé druhy tanců – aerobic, scénický tanec, lidový tanec, orientální tanec, společenský tanec, ve sportu se chlapci letos seznámili mimo jiné s golfem, kuželkami, indiánským životem, ohlas měly hry na mužská řemesla.
SPORT KOCOUŘI - IX.OLYMPIÁDA
DNE 29.5. - 30.5.2014. ATLETICKÁ PRŮPRAVA S INDIÁNSKÝM NÁMĚTEM. Cílem byla nejen tělesná příprava, ale i část naučná - (žít podle indiánských zákonů a zvyků) a psychická - mít radost z pohybu a dosažených výsledků v součinnosti s rodiči! Není nic pro děti lepšího a inspirativního. Děkujeme!!
BAMBIRIÁDA - 23.-24.5.2014, NÁMĚSTÍ MÍRU.
O PEJSKOVI A KOČIČCE JAK ZMOKLI A POTOM VYSVITLO SLUNÍČKO (nový umývací příběh).
1.MÁJ
NÁMĚSTÍ MÍRU. Poděkování rodičů za velkou účast dětí.Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10