Fotogalerie


KVĚTEN
NÁHLEDOVÉ HODINY PRO RODIČE.
MEZINÁRODNÍ PŘEHLÍDKA PÓDIOVÝCH SKLADEB OTROKOVICE
DNE 8.5.2016 - VYSTOUPENÍ NAŠÍ ÚKLIDOVÉ FIRMY CAT1.
KRAJSKÁ PŘEHLÍDKA PODIOVÝCH SKLADEB - 24.4.2016
CHOREOGRAFIE ÚKLIDOVÁ ŠOU BYLA OCENĚNA ZLATÝM CERTIFIKÁTEM. HOLKY DĚKUJEM!!! KOŤATA.
AKCE V DUBNU
Soutěž Mia festival naše skupina CAT odstonala.. skupina Šmoulata s chutí zahrála, zazpívala a odtancovala jarní lidové písničky!! Cat 2,3 - orientální tance s Maruškou. Jsme tu pro všechny děti a děti si zkusí všechny druhy tanců, aby měly možnost posoudit, co je osloví a baví... to je náš cíl.
SPONZORSTVÍ NA ROK 2016.
NAŠE ŠKOLA OPĚT V ROCE 2016 - JAKO KAŽDOROČNĚ - SPONZORUJE TYGRY USSURIJSKÉ I S MALÝMI KOŤATY. JSOU PROSTĚ VĚCI, KTERÉ JSOU SMYSLUPLNÉ!!
Z výuky dětí!!
KOŤATA A KOCOUŘI V POHYBU.
VESELÉ VELIKONOCE S MICHALEM NESVADBOU
VYSTOUPENÍ S NÁZVEM VELIKONOČNÍ ÚKLIDOVÉ ŠOU S NAŠÍ FIRMOU KOŤATA A KOCOUŘI ZLÍN.
LETOŠNÍ SPOLUPRÁCE SE ZPĚVAČKOU PRO DĚTI INKOU RYBÁŘOVOU
Letošní výukový program bude podpořen spolupráci s pražskou zpěvačkou pro děti Inkou Rybářovou. Naše školička se s ní dlouhodobě přátelí (17 let) a na její pěkné písničky jsme vytvořili během let taneční choreografie, které byly oceněny na různých soutěžích.
VÁNOČNÍ KOČIČÍ ANTISTRESOVÁ DISKOTÉKA
NA ZÁVĚR ROKU - DNE 14.12.2015. PODĚKOVÁNÍ VŠEM RODIČŮ ZA DŮVĚRU, SNAŽÍME SE HUDBOU, POHYBEM A DOBROU NÁLADOU MOTIVOVAT DĚTI NEJEN K LÁSCE K POHYBU, ALE I SPORTOVNĚ A ODBORNĚ VYCHOVAT..
AUTOZÁVODY - 10.ROČNÍK MŇAURALLY
I LETOS BEZ HAVÁRIÍÍ... Osobní prožitek dětí je nejdůležitější pro jejich další rozvoj, jak ke sportu, tak i ke hře. DO VÝUKY BYLY ZAČLENĚNY PRVKY Z ROZUMOVÉ, BRANNÉ A DOPRAVNÍ VÝCHOVY.
FOTO Z LETOŠNÍ VÝUKY DĚTÍ.
V našich pěkných tělocvičnách opět probíhá pohybová výuka dětí, jsme velmi rádi, že nám i naší práci důvěřujete. Snažíme se o to, aby naše výuka dětí zaujala, tak jako v minulých letech!
Galerie nemá hlavní fotkuŠKOLNÍ ROK 2015-2016
ZÁVĚREČNÁ KOČIČÍ DISKOTÉKA.
DNE 16.6.2015 se uskutečnila Mezinárodní konference Sdružení chovatelů Koťat a Kocourů s výstavou a s ukázkami jejich výcviku. Cílem bylo ukázat obratné, veselé a šťastné kočičky. Všechny naše čistokrevné kočičky byly přes prázdniny předány do domácí péče!! Na podzim se těšíme s nimi v našich útulcích opět na shledanou!! KOŤATA A KOCOUŘI ZLÍN.
BAMBIFEST 2015
DNE 22.5.2015, NÁMĚSTÍ MÍRU. SEVERNÍ VÍTR BYL KRUTÝ, ALE VELKÉ PODĚKOVÁNÍ VŠEM ZA ÚČAST!!
X.KOCOUŘÍ OLYMPIÁDA.
DNE 21.5.2015. Co říct - snad doufat, že jsme v chlapcích probudili rytířské ctnosti a mužství pro další léta!!!
Náhledové hodiny v kurzech KVĚTEN
KVĚTEN - PRŮBĚŽNĚ - 2015
MEZINÁRODNÍ PŘEHLÍDKA POHYBOVÝCH SKLADEB OTROKOVICE
DNE 17.5.2015
JARNÍ DISKOTÉKA S VČELKOU MÁJOU
DNE 22.4.2015 IH MOSKVA. VELMI VESELE JSME S DĚTMI PROBUDILI BROUČKY, ZVÍŘÁTKA, KVĚTINY.. A TAKÉ VÍLY, TANEČNICE I UKLIDOVÉ VÁŠNĚ! AŤ ŽIJE JARO!!!
Okresní přehlídka pódiových skladeb 2015
Dne 12.4.2015, hala Euronicz, druhé místo. Skladba Nová doba aneb Babičko, nauč mě charleston poukazuje na stinné stránky dnešní počítačové doby...
VELIKONOCE S MICHALEM NESVADBOU.
NC ČEPKOV - 4.4.2015Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11