Fotogalerie


LOVECKÉ HODINY - 9.- 17.3.2017
V ZOO LEŠNÁ SPONZORUJEME MNOHO LET TYGRA USSURIJSKÉHO!!!!! VÝCHOVA K LÁSCE K PŘÍRODĚ, ZVÍŘATŮM I SOBĚ. Velké poděkování rodičům, kteří nám přispěli na tygry!!!
KOCOUŘI - DINOSPORT
DNE 2.-3.3.2017 PROBĚHLA ZÁŽITKOVÁ -NAUČNÁ HODINA V POHYBU!!! I když dinosauři nakonec vymřeli, KOCOUŘI nepřestávají sportovat....
KOŤATA
ORIENTÁLNÍ TANCE. Naše princezny navštívily princezny z Orientu, aby je seznámily a naučily jejich zajímavý tanec.. Naše výuka seznamuje děti v předškolním věku se všemi druhy tance, aby si vytvořily přehled a mohly se vybrat v pozdějším věku.
KOCOUŘI - MňauRally
Dne 19.1.2017 - již 11.ročník automobilových závodů MňauRAlLY. Závody proběhly bez zranění, pouze jen s několika technickými závadami..
VÁNOČNÍ SHOW - KOCOUŘI
DNE 15.12.2016. Výchova ke sportu začíná správnou motivací, zejména pokud se rodiče radostně přidají. Letošní Vánoční skřítci si Vánoce opravdu zasloužili!!!
VÁNOČNÍ SHOW - KOŤÁTKA
DNE 13.12.2016. Něžné vločky nám zasněžily prostor a přivály vánoční čas s ruskou mrazivou pohádkou O mrazíkovi ( v součinnosti s milými rodiči ). Prožitek s dětmi je největší prožitek. Naše výuka je nejen o přípravě k pohybovým aktivitám, ale i o radosti a spokojenosti.
VÁNOČNÍ ČAS 2016
TĚŠÍME SE NA VÁNOCE.
NAŠI LEKTOŘI VERUNKA A TOMÁŠ.
JSME VELMI POTĚŠENI, ŽE SE NÁM KOŤÁTKA VRACEJÍ DO NAŠICH KURZŮ, A TO UŽ DO POZIC VEDOUCÍCH. OPĚT BUDOU DĚTEM PŘEDÁVAT LÁSKU K POHYBU A HUDBĚ PODLE NAŠICH VIZÍ. K+K
ŠKOLNÍ ROK 2016-17
KOCOUŘI - NAŠE NOVÁ KOCOUŘÍ REPREZENTACE
Ještě vzpomínka na letošní zlaté holky!
Choreografie - Hala bala dokolečka s písní od zpěvačky Inky Rybářové. Samozřejmě všem úklidová firma nevoněla, ale snažili jsme se aspoň o originální choreografii...Svět je zebra, tanečnice nemusí být stále napucované a blýskající.. Originál je vždy originál.
PODĚKOVÁNÍ
VELKÉ PODĚKOVÁNÍ ZA DLOUHOLETOU PODPORU NAŠÍ ORGANIZACE: Fondu mládeže a tělovýchovy města Zlína, NADACI SYNOT, GRASPO CZ, a.s., REDA ZLÍN.Omega Seamaster Replica Watches
ZÁVĚREČNÁ MOTÝLKOVÁ AKADEMIE S DISKOTÉKOU.
DNE 16.6.2016. Závěrečnou motýlkovou diskotékou s opravdovým Motýlem jsme ukončili školní rok 2015-16.
FILMOVÝ FESTIVAL 2016
VYSTOUPENÍ NA NÁMĚSTÍ MÍRU - 2.6.2016.
XI.KOCOUŘÍ OLYMPIJSKÉ HRY
POLICEJNÍ AKADEMIE, dne 26.6.2016.
SPORŤÁČEK
KVĚTEN
NÁHLEDOVÉ HODINY PRO RODIČE.
MEZINÁRODNÍ PŘEHLÍDKA PÓDIOVÝCH SKLADEB OTROKOVICE
DNE 8.5.2016 - VYSTOUPENÍ NAŠÍ ÚKLIDOVÉ FIRMY CAT1.
KRAJSKÁ PŘEHLÍDKA PODIOVÝCH SKLADEB - 24.4.2016
CHOREOGRAFIE ÚKLIDOVÁ ŠOU BYLA OCENĚNA ZLATÝM CERTIFIKÁTEM. HOLKY DĚKUJEM!!! KOŤATA.
AKCE V DUBNU
Soutěž Mia festival naše skupina CAT odstonala.. skupina Šmoulata s chutí zahrála, zazpívala a odtancovala jarní lidové písničky!! Cat 2,3 - orientální tance s Maruškou. Jsme tu pro všechny děti a děti si zkusí všechny druhy tanců, aby měly možnost posoudit, co je osloví a baví... to je náš cíl.
SPONZORSTVÍ NA ROK 2016.
NAŠE ŠKOLA OPĚT V ROCE 2016 - JAKO KAŽDOROČNĚ - SPONZORUJE TYGRY USSURIJSKÉ I S MALÝMI KOŤATY. JSOU PROSTĚ VĚCI, KTERÉ JSOU SMYSLUPLNÉ!!Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10