Fotogalerie


VÁNOČNÍ ČAS 2016
TĚŠÍME SE NA VÁNOCE.
NAŠI LEKTOŘI VERUNKA A TOMÁŠ.
JSME VELMI POTĚŠENI, ŽE SE NÁM KOŤÁTKA VRACEJÍ DO NAŠICH KURZŮ, A TO UŽ DO POZIC VEDOUCÍCH. OPĚT BUDOU DĚTEM PŘEDÁVAT LÁSKU K POHYBU A HUDBĚ PODLE NAŠICH VIZÍ. K+K
ŠKOLNÍ ROK 2016-17
KOCOUŘI - NAŠE NOVÁ KOCOUŘÍ REPREZENTACE
Ještě vzpomínka na letošní zlaté holky!
Choreografie - Hala bala dokolečka s písní od zpěvačky Inky Rybářové. Samozřejmě všem úklidová firma nevoněla, ale snažili jsme se aspoň o originální choreografii...Svět je zebra, tanečnice nemusí být stále napucované a blýskající.. Originál je vždy originál.
PODĚKOVÁNÍ
VELKÉ PODĚKOVÁNÍ ZA DLOUHOLETOU PODPORU NAŠÍ ORGANIZACE: Fondu mládeže a tělovýchovy města Zlína, NADACI SYNOT, GRASPO CZ, a.s., REDA ZLÍN.Omega Seamaster Replica Watches
ZÁVĚREČNÁ MOTÝLKOVÁ AKADEMIE S DISKOTÉKOU.
DNE 16.6.2016. Závěrečnou motýlkovou diskotékou s opravdovým Motýlem jsme ukončili školní rok 2015-16.
FILMOVÝ FESTIVAL 2016
VYSTOUPENÍ NA NÁMĚSTÍ MÍRU - 2.6.2016.
XI.KOCOUŘÍ OLYMPIJSKÉ HRY
POLICEJNÍ AKADEMIE, dne 26.6.2016.
SPORŤÁČEK
KVĚTEN
NÁHLEDOVÉ HODINY PRO RODIČE.
MEZINÁRODNÍ PŘEHLÍDKA PÓDIOVÝCH SKLADEB OTROKOVICE
DNE 8.5.2016 - VYSTOUPENÍ NAŠÍ ÚKLIDOVÉ FIRMY CAT1.
KRAJSKÁ PŘEHLÍDKA PODIOVÝCH SKLADEB - 24.4.2016
CHOREOGRAFIE ÚKLIDOVÁ ŠOU BYLA OCENĚNA ZLATÝM CERTIFIKÁTEM. HOLKY DĚKUJEM!!! KOŤATA.
AKCE V DUBNU
Soutěž Mia festival naše skupina CAT odstonala.. skupina Šmoulata s chutí zahrála, zazpívala a odtancovala jarní lidové písničky!! Cat 2,3 - orientální tance s Maruškou. Jsme tu pro všechny děti a děti si zkusí všechny druhy tanců, aby měly možnost posoudit, co je osloví a baví... to je náš cíl.
SPONZORSTVÍ NA ROK 2016.
NAŠE ŠKOLA OPĚT V ROCE 2016 - JAKO KAŽDOROČNĚ - SPONZORUJE TYGRY USSURIJSKÉ I S MALÝMI KOŤATY. JSOU PROSTĚ VĚCI, KTERÉ JSOU SMYSLUPLNÉ!!
Z výuky dětí!!
KOŤATA A KOCOUŘI V POHYBU.
VESELÉ VELIKONOCE S MICHALEM NESVADBOU
VYSTOUPENÍ S NÁZVEM VELIKONOČNÍ ÚKLIDOVÉ ŠOU S NAŠÍ FIRMOU KOŤATA A KOCOUŘI ZLÍN.
LETOŠNÍ SPOLUPRÁCE SE ZPĚVAČKOU PRO DĚTI INKOU RYBÁŘOVOU
Letošní výukový program bude podpořen spolupráci s pražskou zpěvačkou pro děti Inkou Rybářovou. Naše školička se s ní dlouhodobě přátelí (17 let) a na její pěkné písničky jsme vytvořili během let taneční choreografie, které byly oceněny na různých soutěžích.
VÁNOČNÍ KOČIČÍ ANTISTRESOVÁ DISKOTÉKA
NA ZÁVĚR ROKU - DNE 14.12.2015. PODĚKOVÁNÍ VŠEM RODIČŮ ZA DŮVĚRU, SNAŽÍME SE HUDBOU, POHYBEM A DOBROU NÁLADOU MOTIVOVAT DĚTI NEJEN K LÁSCE K POHYBU, ALE I SPORTOVNĚ A ODBORNĚ VYCHOVAT..
AUTOZÁVODY - 10.ROČNÍK MŇAURALLY
I LETOS BEZ HAVÁRIÍÍ... Osobní prožitek dětí je nejdůležitější pro jejich další rozvoj, jak ke sportu, tak i ke hře. DO VÝUKY BYLY ZAČLENĚNY PRVKY Z ROZUMOVÉ, BRANNÉ A DOPRAVNÍ VÝCHOVY.
FOTO Z LETOŠNÍ VÝUKY DĚTÍ.
V našich pěkných tělocvičnách opět probíhá pohybová výuka dětí, jsme velmi rádi, že nám i naší práci důvěřujete. Snažíme se o to, aby naše výuka dětí zaujala, tak jako v minulých letech!Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10