Fotogalerie


ZAHÁJENÍ
Naše opravdu nejmenší statečné TANEČNICE...A NAŠI ČIČIČI - ČIPERKOVÉ !!!!
ŠKOLNÍ ROK 2017-18
ŠKOLA PRO SPRÁVNÉ PRINCEZNY - život princezny, aby byla správná není lehký: správné držení těla, zdravotní cvičení, gymnastika, cvičení na nářadí... tanec: aerobic, lidový tanec, orient, historické tanec, zpěv, správné chování, vystupování, společenský tanec ap. ŠKOLA PRO SPRÁVNÉ KLUKY - VŠESTRANNÁ SPORTOVNÍ PŘÍPRAVA PRO DOBROU KONDICI CHLAPCŮ. TĚŠÍME SE NA VÁS.
ZÁVĚREČNÁ AKADEMIE S DISKOTÉKOU - JAK CHUTNÁ KOŤATŮM ŽIVOT
DNE 14.5.2017 - IH MOSKVA. Poděkování všem lektorům a přátelům za pomoc v tomto roce, jsme rádi, že se jsme neměli ani jeden úraz. Práce s dětmi je složitá, těžká, ale krásná. Vážíme si toho, že nám svěřujete své děti, snažíme se nejen o rozvoj pohybových dovedností, ale i rozvoj duševních kvalit. Těšíme se na další školní rok. Slunečné prázdniny. Vaše Koťata a Kocouři Zlín.
SPORŤÁČEK - 27.5.2017
TANEČNÍ VYSTOUPENÍ - TULÁCKÁ S KOŤATY
MEZINÁRODNÍ PŘEHLÍDKA PÓDIOVÝCH SKLADEB OTROKOVICE
Dne 21.5.2017 s úsměvem a přirozeně!
XII.modré KOCOUŘÍ OLYMPIJSKÉ HRY.
Dne 18.5.2017 - šmoulí motivace pro všechny sportovce (3-8 let).
KRAJSKÁ PŘEHLÍDKA PODIOVÝCH SKLADEB - 29.4.2017
Choreografie - Toulavé boty aneb Tulácká. Nakonec šťastná premiéra skupiny Cat 1. Velké poděkování dětem i rodičům za milé odpoledne.
KOŤATA
VÝUKA V KOŤÁTKÁCH BŘEZEN, DUBEN
LOVECKÉ HODINY - 9.- 17.3.2017
V ZOO LEŠNÁ SPONZORUJEME MNOHO LET TYGRA USSURIJSKÉHO!!!!! VÝCHOVA K LÁSCE K PŘÍRODĚ, ZVÍŘATŮM I SOBĚ. Velké poděkování rodičům, kteří nám přispěli na tygry!!!
KOCOUŘI - DINOSPORT
DNE 2.-3.3.2017 PROBĚHLA ZÁŽITKOVÁ -NAUČNÁ HODINA V POHYBU!!! I když dinosauři nakonec vymřeli, KOCOUŘI nepřestávají sportovat....
KOŤATA
ORIENTÁLNÍ TANCE. Naše princezny navštívily princezny z Orientu, aby je seznámily a naučily jejich zajímavý tanec.. Naše výuka seznamuje děti v předškolním věku se všemi druhy tance, aby si vytvořily přehled a mohly se vybrat v pozdějším věku.
KOCOUŘI - MňauRally
Dne 19.1.2017 - již 11.ročník automobilových závodů MňauRAlLY. Závody proběhly bez zranění, pouze jen s několika technickými závadami..
VÁNOČNÍ SHOW - KOCOUŘI
DNE 15.12.2016. Výchova ke sportu začíná správnou motivací, zejména pokud se rodiče radostně přidají. Letošní Vánoční skřítci si Vánoce opravdu zasloužili!!!
VÁNOČNÍ SHOW - KOŤÁTKA
DNE 13.12.2016. Něžné vločky nám zasněžily prostor a přivály vánoční čas s ruskou mrazivou pohádkou O mrazíkovi ( v součinnosti s milými rodiči ). Prožitek s dětmi je největší prožitek. Naše výuka je nejen o přípravě k pohybovým aktivitám, ale i o radosti a spokojenosti.
VÁNOČNÍ ČAS 2016
TĚŠÍME SE NA VÁNOCE.
NAŠI LEKTOŘI VERUNKA A TOMÁŠ.
JSME VELMI POTĚŠENI, ŽE SE NÁM KOŤÁTKA VRACEJÍ DO NAŠICH KURZŮ, A TO UŽ DO POZIC VEDOUCÍCH. OPĚT BUDOU DĚTEM PŘEDÁVAT LÁSKU K POHYBU A HUDBĚ PODLE NAŠICH VIZÍ. K+K
ŠKOLNÍ ROK 2016-17
KOCOUŘI - NAŠE NOVÁ KOCOUŘÍ REPREZENTACE
Ještě vzpomínka na letošní zlaté holky!
Choreografie - Hala bala dokolečka s písní od zpěvačky Inky Rybářové. Samozřejmě všem úklidová firma nevoněla, ale snažili jsme se aspoň o originální choreografii...Svět je zebra, tanečnice nemusí být stále napucované a blýskající.. Originál je vždy originál.
PODĚKOVÁNÍ
VELKÉ PODĚKOVÁNÍ ZA DLOUHOLETOU PODPORU NAŠÍ ORGANIZACE: Fondu mládeže a tělovýchovy města Zlína, NADACI SYNOT, GRASPO CZ, a.s., REDA ZLÍN.Omega Seamaster Replica Watches
ZÁVĚREČNÁ MOTÝLKOVÁ AKADEMIE S DISKOTÉKOU.
DNE 16.6.2016. Závěrečnou motýlkovou diskotékou s opravdovým Motýlem jsme ukončili školní rok 2015-16.Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11