Fotogalerie


BŘEZEN - HOLEŠOVSKÝ TALENT 2018..A DALŠÍ KRÁSNÉ AKCE
KDYŽ KOŤATA UŽ UČÍ KOŤATA. V POROTĚ MISS DÍVKA, MISS KVÍTEK A POUPĚ.ÚŽASNÉ BŘEZNOVÉ AKCE S JEDNODUCHÝM CÍLEM: podpořit u dětí a mládeže motivaci a povzbuzení k dalšímu růstu osobnosti v oblasti kultury a sportu. Podpořily OSOBNĚ senátorky ČR.
DRUHÉ POLOLETÍ - 2018
ODDĚLENÍ TANCE, SPORTU A BABYCVIČENCŮ!
VÁNOČNÍ SHOW - KOCOUŘI - 14.12.2017
PROJEKT KOCOURŮ: SPRÁVNÝ KLUK - SPRÁVNÝ KOCOUR. CÍLEM VÁNOČNÍ BESÍDKY BYLO PODPOŘIT RADOST Z OČEKAVANÝCH VÁNOČNÍCH SVÁTKŮ..a ztlumit u chlapců vstoupající adrenalin sportovní hrou a pohybem..zcela úkol nelehký.
VÁNOČNÍ SHOW - KOŤÁTKA - 12.12.2017.
Projekt: SPRÁVNÁ HOLKA - SPRÁVNÁ PRINCEZNOU- S PRINCEZNOU AŇOU - KOLOBĚŽKOU II. ( Uvedení do tajů tance a pohybu - aerobic, joga, historický tanec, gymnastika, lidový a společenský tanec.. se spoustou bezva kamarádek!!).
KOŤÁTKA - JÓGOVÉ CVIČENÍ S JANOU KAFKOVOU.
V rámci všestranné pohybové a taneční přípravy děti v projektu SPRÁVNÁ HOLKA.
XII. ROČNÍK MŇAU-RALLY, LETOS PAŘÍŽ- DAKAR-ZLÍN.
DNE 16.11.2017. ČISTĚ PÁNSKÁ ZÁLEŽITOST.
ZAHÁJENÍ
Naše opravdu nejmenší statečné TANEČNICE...A NAŠI ČIČIČI - ČIPERKOVÉ !!!!
ŠKOLNÍ ROK 2017-18
ŠKOLA PRO SPRÁVNÉ PRINCEZNY - život princezny, aby byla správná není lehký: správné držení těla, zdravotní cvičení, gymnastika, cvičení na nářadí... tanec: aerobic, lidový tanec, orient, historické tanec, zpěv, správné chování, vystupování, společenský tanec ap. ŠKOLA PRO SPRÁVNÉ KLUKY - VŠESTRANNÁ SPORTOVNÍ PŘÍPRAVA PRO DOBROU KONDICI CHLAPCŮ. TĚŠÍME SE NA VÁS.
ZÁVĚREČNÁ AKADEMIE S DISKOTÉKOU - JAK CHUTNÁ KOŤATŮM ŽIVOT
DNE 14.5.2017 - IH MOSKVA. Poděkování všem lektorům a přátelům za pomoc v tomto roce, jsme rádi, že se jsme neměli ani jeden úraz. Práce s dětmi je složitá, těžká, ale krásná. Vážíme si toho, že nám svěřujete své děti, snažíme se nejen o rozvoj pohybových dovedností, ale i rozvoj duševních kvalit. Těšíme se na další školní rok. Slunečné prázdniny. Vaše Koťata a Kocouři Zlín.
SPORŤÁČEK - 27.5.2017
TANEČNÍ VYSTOUPENÍ - TULÁCKÁ S KOŤATY
MEZINÁRODNÍ PŘEHLÍDKA PÓDIOVÝCH SKLADEB OTROKOVICE
Dne 21.5.2017 s úsměvem a přirozeně!
XII.modré KOCOUŘÍ OLYMPIJSKÉ HRY.
Dne 18.5.2017 - šmoulí motivace pro všechny sportovce (3-8 let).
KRAJSKÁ PŘEHLÍDKA PODIOVÝCH SKLADEB - 29.4.2017
Choreografie - Toulavé boty aneb Tulácká. Nakonec šťastná premiéra skupiny Cat 1. Velké poděkování dětem i rodičům za milé odpoledne.
KOŤATA
VÝUKA V KOŤÁTKÁCH BŘEZEN, DUBEN
LOVECKÉ HODINY - 9.- 17.3.2017
V ZOO LEŠNÁ SPONZORUJEME MNOHO LET TYGRA USSURIJSKÉHO!!!!! VÝCHOVA K LÁSCE K PŘÍRODĚ, ZVÍŘATŮM I SOBĚ. Velké poděkování rodičům, kteří nám přispěli na tygry!!!
KOCOUŘI - DINOSPORT
DNE 2.-3.3.2017 PROBĚHLA ZÁŽITKOVÁ -NAUČNÁ HODINA V POHYBU!!! I když dinosauři nakonec vymřeli, KOCOUŘI nepřestávají sportovat....
KOŤATA
ORIENTÁLNÍ TANCE. Naše princezny navštívily princezny z Orientu, aby je seznámily a naučily jejich zajímavý tanec.. Naše výuka seznamuje děti v předškolním věku se všemi druhy tance, aby si vytvořily přehled a mohly se vybrat v pozdějším věku.
KOCOUŘI - MňauRally
Dne 19.1.2017 - již 11.ročník automobilových závodů MňauRAlLY. Závody proběhly bez zranění, pouze jen s několika technickými závadami..
VÁNOČNÍ SHOW - KOCOUŘI
DNE 15.12.2016. Výchova ke sportu začíná správnou motivací, zejména pokud se rodiče radostně přidají. Letošní Vánoční skřítci si Vánoce opravdu zasloužili!!!
VÁNOČNÍ SHOW - KOŤÁTKA
DNE 13.12.2016. Něžné vločky nám zasněžily prostor a přivály vánoční čas s ruskou mrazivou pohádkou O mrazíkovi ( v součinnosti s milými rodiči ). Prožitek s dětmi je největší prožitek. Naše výuka je nejen o přípravě k pohybovým aktivitám, ale i o radosti a spokojenosti.Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10