Fotogalerie


www.zlin.cz
VÁNOČNÍ DISKOTÉKA A PROPAGACE ŠKOLIČEK, NAŠE VIZE A POSLÁNÍ. DĚKUJEME!!!!! K+K
KOCOUŘI - MŇAURALLY, AUTOMOBILOVÉ ZÁVODY
JIŽ TRADIČNÍ AUTOMOBILOVÉ ZÁVODY 21. - 22.11. 2013. DO SPORTOVNÍCH PROŽITKOVÝCH HODIN BYLY ZAČLENĚNY PRVKY Z ROZUMOVÉ, BRANNÉ A DOPRAVNÍ VÝCHOVY.
Galerie nemá hlavní fotkuVÝUKA V ZÁŘÍ A ŘÍJNU - KOČIČKY
PŘIJĎTE MEZI NÁS!!!! SMÍCH JE LÉK A S POHYBEM JE DVOJNÁSOBNÝ. ZATÍM SE SE SEZNAMUJEME A NACVIČUJEME....
Všestrannost v našich školách.
U dětí v předškolním věku je důležitá všestrannost, a to zejména v pohybu, který je jim vlastní. Dítě, které pozná rozmanitost sportu se lépe orientuje a potom vybírá, co ho zaujalo.. Pohybový vývoj u dětí má být přiměřený, motivovaný k jeho věku a měl by přinášet hlavně radost, ne povinnost. Tato metoda pomáhá před ,,vyhořením" v pozdějším věku.
TANEČNÍ SOUSTŘEDĚNÍ
TANEČNÍ SOUSTŘEDĚNÍ - 19.-23.8.2013, s taneční výukou různých stylů ( aerobik, orientální tanec, lidový tanec, scénický tanec..)
PODĚKOVÁNÍ
DĚKUJI NAŠIM LEKTORŮM ZA KRÁSNOU, ALE NELEHKOU PRÁCI S DĚTMI, ZA JEJICH MILÝ PŘÍSTUP K NIM I PŘÍKLADNOU REPREZENTACI: PODĚKOVÁNÍ PATŘÍ ANDREJCE KOLAŘÍKOVÉ, HONZOVI ŠKUBALOVI, RADKOVI NAVRÁTILOVI, KAROLÍNCE FRYŠTÁCKÉ A KUBOVI KUČEROVI. Eva Kožíková.
TYP NA PRÁZDNINY - ZOO LEŠNÁ.
Jak se daří našim tygrům? Dne 29.5.2013 se nečekaně narodila dvě koťátka. Foto tři dny před narozením..replicas rolex
ZÁVĚREČNÁ AKADEMIE S DISKOTÉKOU, DNE 12.6.2013
Závěr s Jožinem z bažin, kterému nejen Sluníčka připomněly, že budou prázdniny a čas slunných dní!! Na akci vystoupily všechny děti, nejmladší s lidovou novinkou, starší s taneční a sportovní metodikou. Hlavním cílem byly nejen ukázky z výuky, ale hlavně dobrá nálada s našimi lektory.. Poděkování všem, těšíme se na příští rok.
SŠ KOCOUŘI o.s. AMERICKÝ FOTBAL
VE VŠESTRANNÉ SPORTOVNÍ VÝUCE JSME SE SNAŽILI NABÍDNOUT A SEZNÁMIT DĚTI S RŮZNÝMI TYPY SPORTU, NA ZÁVĚR TO BYL AMERICKÝ FOTBAL, KTERÝ MĚL VELKÝ OHLAS. S trenérem dále rozvíjeli samostatnost a vlastní tvořivost při vedení rozcvičení a her (která je velmi důležitá).
FILMOVÝ FESTIVAL ZLÍN
DNE 31.5.2013 - NÁMĚSTÍ MÍRU, VYSTOUPENÍ S ROMANEM VOJTKEM.
NAŠE VĚTŠÍ KOČIČKY
PONDĚLÍ - 27.5.2013, NÁHLEDOVÁ HODINA - 2. TŘÍDA
BAMBIRIÁDA - 25.5.2013 - KOŤATA A KOCOUŘI
CÍLEM AKCE JE PODPOŘIT U DĚTÍ RADOST Z POHYBU NA ZNÁMÉ PÍSNIČKY A DÁT ŠANCI VŠEM DĚTEM Z OBOU ŠKOL VYZKOUŠET SI VYSTUPOVÁNÍ NA VEŘEJNOSTI..... Děkujeme rodičům, že přivedli děti i v ne-příznivém počasí.
Ukázkové hodiny v Koťátkách
DÁMY Z KOŤÁTEK V ÚTERÝ A VE STŘEDU.
Naše nejmenší Koťátka - pondělí.
Dne 20.5.2013 a modelky z 2. skupiny
VIII. KOCOUŘÍ OLYMPIÁDA
Dne 17.5. a 18.5. 2013, letošní netradiční olympiáda z močálů a bažin s Jožinem a jeho synkem z Vizovic... v tradiční ukázce z výuky v lehké atletice.
1.MÁJ VE ZLÍNĚ.
TAK JSME BYLI VŠICHNI RÁDI, ŽE NÁM SLUNÍČKA NEZMRZLA. DĚKUJEME VŠEM RODIČŮM A DĚTEM!!, KTEŘÍ SE ZÚČASTNILI A VYSTOUPILI NA TÉTO AKCI. VŠEM KRÁSNÝ MÁJ!!!
KRAJSKÁ PŘEHLÍDKA PÓDIOVÝCH SKLADEB ZLÍN.
DNE 28.4. KRAJSKÁ PŘEHLÍDKA PÓDIOVÝCH SKLADEB. SKLADBA SLUNÍČKA BYLA OCENĚNA ZLATÝM CERTIFIKÁTEM.
TŘI OŘÍŠKY nejen PRO POPELKU - ZÁŽITKOVÁ DISKOTÉKA 24.4. 2013
Děti nepotřebují drahé věci, potřebují hlavně velké zážitky, pohyb, porozumění a lásku. Poděkování patří všem, co se na akci podíleli, a také rodičům za finanční a materiální podpoření akce!!
Okresní přehlídka pódiových skladeb Zlín.
Dne 7.4.2013 - 1.místo za choreografii SLUNÍČKA a cena za nejlepší kostýmy. Dětská radost je největší odměnou a nejdůležitější je kladné prožívání dětí při společném výsledku ( má pozitivní vliv pro jejich další pohybový a sportovní vývoj ).
KOČIČKY A KOCOUŘI
Z VÝUKY DĚTÍ, VE SPORTOVNÍ ODDĚLENÍ MÁME NOVÉHO INSTRUKTORA RADKA. NA FOTOGRAFII I NEJMLADŠÍ ŽÁČEK KOCOUŘŮ.Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11