Fotogalerie


PODĚKOVÁNÍ
CENTRUM KOŤATA A KOCOUŘI VÁM PŘEJÍ KLIDNOU DOVOLENOU A STÁLOU RADOST Z VAŠICH ZDRAVÝCH A KRÁSNÝCH DĚTÍ.
AKTIVNĚ S RODIČI!! BOJ S VEDREM..ZÁVĚREČNÉ HODINY S KOŤÁTKY A KOCOURY.
KOŤATA - KOČIČÍ ŠOU S MYŠKOU MINNIE, KOCOUŘI - KDO SPORTUJE NEZLOBÍ..... HLAVNÍ ZÁMĚR!!! S RODIČI!!!. JE KRÁSNÉ, KDYŽ RODIČE NESEDÍ, ALE PROŽÍVAJÍ POHYB A RADOST S DĚTMI. DOUFÁME, ŽE SE NÁM RODINNÁ ATMOSFÉRA POVEDLA!!! S LÁSKOU KOŤATA A KOCOUŘI.
Naše Catynky!
Není jednoduché vybrat hudbu vymyslet choreografii nejmenším dětem (4-6 let). Na soutěžích byly opravdu nejmenší. Doufáme, že je to povzbudilo do další taneční i sportovní činnosti. S láskou ..
MEZINÁRODNÍ PŘEHLÍDKA PÓDIOVÝCH SKLADEB OTROKOVICE
Dne 18.5.2019. díky holky, bylo to super!
XIV.KOCOUŘÍ OLYMPIJSKÉ HRY
FERDA MRAVENEC CVIČÍ NEJEN MRAVENIŠTĚ.....!Atletická příprava, prožitková hodina vede lásce k pohybu, přírodě i ke knížkám.
KRAJSKÁ PŘEHLÍDKA PODIOVÝCH SKLADEB - 14.4.2019
SKUPINA CAT - CHOREOGRAFIE - S NÁZVEM KLOKÁNEK. SKLADBA BYLA V PREMIÉŘE OCENĚNA STŘÍBRNÝM CERTIFIKÁTEM, HOLKY DÍKY.
SPOLUPRÁCE S TYMY HOLEŠOV.
DNE 9.3. HOLEŠOVSKÝ TALENT, 10.3. MISS KVÍTEK A POUPĚ. S POTĚŠENÍM NÁM VYSTOUPILA I BÝVALÁ KOŤÁTKA A KOCOUŘI. S DOJETÍM SLEDUJEME JEJICH CESTU A ROZVOJ TALENTU. MISS KVÍTEK - VERUNKA N., SOFINKA Š. ZPĚV PAVLÍ ŠRUBAŘ.
VELKÝ KARNEVAL PRO DĚTI SE ZPĚVAČKOU PRO DĚTI INKOU RYBÁŘOVOU.
DNE 10.2.2019, IH MOSKVA ZLÍN.
KOCOUŘI
OPRAVDOVÍ DINOSAUŘI V DOBĚ LEDOVÉ.
NAŠI NEJMENŠÍ.
šKOLA ZVÍŘÁTEK..
VELKÝ KARNEVAL PRO DĚTI.
dětem | hudba | show | tanec BÁJEČNÝ KARNEVAL S INKOU RYBÁŘOVOU neděle 10. 2. 2019 ve 15.00 hodin IH MOSKVA Jednotné vstupné: 80 Kč Inka Rybářová spolu s klaunem Rybičkou přijedou roztančit ZLÍN při báječném karnevalu, který můžete zažít v neděli 10. 2. 2019 ve společenském sále IH MOSKVA. Předprodej karnevalu od 15.1. 2019. Oblíbená autorka dětských knížek a parádních rytmických písniček pro malé i velké zaručeně roztančí celý sál! Přijďte si užít báječnou přehlídku masek, tanec, hudbu, odměny a karnevalové soutěže s Inkou Rybářovou a klaunem Rybičkou. Zařazujeme na přání žáčků zlínských mateřských škol.
KOŤATA A KOCOUŘI: VÁNOČNÍ DISKOTÉKA - DNE 13.12.2018, IH MOSKVA.
NEJLEPŠÍ DÁREK JE ZÁŽITEK. HUDBA, SPORT, TANEC. VEDENÍ CENTRA VÁM PŘEJE KLIDNÝ VÁNOČNÍ ČAS.
XIII.ROČNÍK MŇAU-RALLY
DNE 8.11.2018. DŮLEŽITÉ JE NAJÍT MOTIVACI A LÁSKU KE SPORTU. RŮZNÉ FORMY JSOU OBLÍBENÉ.. NESTRESUJÍ, NEJDOU NA VÝKON, ALE NA RADOST.
VÍTÁME VÁS NA NAŠICH STRÁNKÁCH!
TĚŠÍME SE NA VAŠE DĚTI! NAŠE DLOUHODOBÁ A OVĚŘENÁ VÝUKA SMĚŘUJE K PŘIROZENÉMU A PŘIMĚŘENÉMU ROZVOJI POHYBU DĚTÍ, NEJEDEME NA VÝKON, ALE NA JEJICH SPOKOJENOST, MOTIVACI A POROZUMĚNÍ.
KRÁSNOU DOVOLENOU!!!
KOŤATA A KOCOUŘI VÁM PŘEJÍ KRÁSNOU A SLUNEČNOU DOVOLENOU S DĚTMI.
SPORTOVNÍ SPOKOJENÁ RODINA
NAŠE VIZE.
AKTIVNĚ!!! ZÁVĚREČNÉ HODINY S RODIČI!
DNE 12.6.2018 - KOŤATA - SPOLEČNĚ S RODIČI S LEKTORKOU JOGÝ JANOU KAFKOVOU. DNE 14.6.2018 KOCOUŘI - SPORTOVNÍ HODINY S RODIČI: KDO SPORTUJE NEZLOBÍ!!!
DEN PRO PRINCEZNU.
DNE 5.6.2018. VHLED DO CELOROČNÍ VÝUKY TANEČNÍHO OBORU V ÚTERÝ. DĚKUJEME ZA PŘÍZEŇ, SNAŽILY JSME SE DĚTEM PŘEDAT CO NEJVÍCE!!
MEZINÁRODNÍ PŘEHLÍDKA PÓDIOVÝCH SKLADEB OTROKOVICE
DNE 26.5.2018. HOLKY DĚKUJEME!!
VYSTOUPENÍ S MICHALEM NESVADBOU.
DNE 28.4.2018, OBCHODNÍ CENTRUM MALENOVICE.Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10